HISTORIE O BOM1.  Park Bom w krótkim czasie stała się popularna, jeden z fanów  spotkał Bom i poprosił ją o autograf. *Zawstydzona Bom* wymruczała "Jak ktoś może mnie znać?" i uciekła. Bom teraz i 5 lat temu są takie same.

2. Pewna osoba stała na przejściu dla pieszych i zobaczyła Bom i Boyoung unnie na światłach. Gdy ta osoba chciała zapytać o autograf światło zmieniło się na zielone. 2NE1 i Boyoung byli na spacerze ale Park Bom zatrzymała się i podpisała autograf. Gniewny głos Boyoung krzyknęła aby Bom się pośpieszyła. Więc w efekcie skończyła podpisywać autograf i zaczekała na kolejne zielone światło.

3. Pewnego dnia Park Bom złapała wieszak i krzyczała " Jestem wieszak Bom " ,ale potem G-Dragon powiedział " Oh jesteś bardzo ciężkim wieszakiem będę musiał Cię wyrzucić!". To rozdrażniło Bom, więc krzyknęła " Eh ale ten wieszak jest lekki chyba muszę go wyrzucić!(  odnosząc się do wieszaka-GD)" i cały czas dokuczali tak sobie.

4. Kiedy Bom była trainee pewnego dnia strasznie tęskniła za domem i nie poszła na praktyki tylko schowała się w pokoju praktyk dla chłopców. Jednak GD to zobaczył i zaczął plotkować o Bom trenerowi. Po tym incydencie za każdym razem gdy G-Dragon i Park Bom się spotkają dokuczają sobie.

5. Gdy GD miał fryzurę w BIG BANG przypominającą kaczkę ,Bom zawsze podchodziła do niego i nią trzęsła!

6. Starsza siostra Bom , Park Go-Eun grała na wiolonczeli w jednym ze swoich solowych recitali, grała "
You An I" Park Bom była taka wzruszona i popłakała się.

7. W dniu urodzin Park Bom dostała prezent od fanów a dokładniej zdrową żywność. Gdy Bom go otworzyła powiedziała: " Nie musicie mi już przesyłać zdrowego jedzenia! ^^"

8. Pewna osoba spotkała Bom w Little World i nie widząc że to Park Bom nadepnęła jej na stopy, ten ktoś przeprosił ale Bom odpowiedziała "Jest Dobrze!" i dalej czekała szczęśliwa na swojego hamburgera!

9. Osoba spotkała Park Bom w Paryżu w sklepie z bagietkami i powiedziała że nawet z pełną buzią chleba wygląda jak bogini!

10. Mimo że ona nie udziela się regularnie, Bom jest bardzo dobrym sportowcem! W Ameryce była w klubie ćwiczeń dla młodzieży a nawet zajęła pierwsze miejsce w Baseballu i jest świetną łyżwiarką.

11. Na Cyworld Bom miała listę muzyki na której znajdowali się : Taeyang , GD i Sandara :)


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lhksolTTor1qapvpto1_500.gif

1 komentarz:

^__^