04.06.2013

[NEWS] 2NE1 obiecuje, że ich taniec będzie bardziej efektowny.

2NE1

2NE1 obiecuje, że ich taniec będzie bardziej efektowny przy czerwcowym comeback'u.

2NE1 na pewno wie, jak poradzić sobie z presją bycia jednymi z najbardziej popularnych grup dziewczęcych w Kpop'ie. Bycie konkurencyjnym jest kluczem do przetrwania w Koreańskim przemyśle muzycznym..

Członkinie 2NE1: Dara, Bom, Minzy i CL są nastawione na lepsze choreografie w comeback'u. CL,dostała mnóstwo uwagi od internautów z powodu jej solowego albumu, 2NE1 wciąż ma poparcie swoich fanów jako grupy.

YG Entertainment, czyli agencja 2NE1 ujawniła, że choreografia grupy została stworzona przez znanego japońskiego choreografa, który przyleciał i uczył dziewczyny swoich nowych ruchów, i upewnił się, że układy na scenie będą idealne na comeback 2NE1.
2NE1 jeszcze trochę pracują nad wykonywaniem choreografii, aby upewnić się, że przyniesie to satysfakcję każdemu Blackjack'owi. YG stwierdził również, że fani będą zadowoleni z wyniku. 2NE1 na pewno sprawi, że fale z ich nadchodzącego powrotu, znów będzie współpracować z międzynarodowym rynkiem. Można przypomnieć, że ich zeszłoroczna światowa trasa koncertowa, także była pełna projektów choreografa Travis Payne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

^__^